מכונות נגרות יד 2 - מכונת קנטים יד 2 אוטומטית

איך בוחרים מכונת קנטים יד 2?

מכונת קנטים היא כלי מרכזי בכל נגריה או מפעל בו מבוצע עיבוד לוחות שונים מעץ כמו גם לוחות מחומרי גלם מסויימים אחרים. מכונות קנטים משמשות לציפוי שפתי לוחות משלל חומרי גלם, עץ שכבות, MDF, סיבית, עץ דחוס ולעיתים גם לוחות מחומרים שאינם עץ כלל. ברוב המקרים כיסוי האזור שלאורכו בוצע חיתוך, נעשה באמצעות חומר זהה לחומר המצפה את פני הלוח, החומרים הנפוצים בארץ הם :  פורניר, PVC או פורמייקה.
בעבר כל מכונות הקנטים היו ידניות והופעלו על ידי עובדים שאיישו את עמדתם   לאורך הליך הציפוי והעיבוד כולו.  כיום ישנן מכונות קנטים אוטומטיות מהן כאלה בעלות פונקציות משוכללות המאפשרות ביצוע מלאכות מורכבות באופן אוטונומי לחלוטין. מכיוון שטווח המחירים הוא גדול חשוב מאוד לאפיין את צרכי הנגריה או המפעל ולבחור מכונת קנטים העונה עליהן באופן מיטבי. רכישת מכונת קנטים מיד 2 עשויה להיות משתלמת כאשר ניתן למצוא מכונה העונה על הדרישות, במצב טוב ומידי ספק אמין שיוכל גם לסייע בתחזוקה ותיקונים במידת הצורך. אספנו עבורכם מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור מכונת קנטים מיד 2.

איך להתחיל בחיפוש אחר מכונת קנטים יד 2

עוד לפני שמחליטים אם לחפש מכונות קנטים מיד 2 או  לבחור אחת חדשה יש לאפיין במדוייק את צרכינו. חשוב להבין בדיוק איזו מלאכה תבוצע בעזרת המכונה ומה תהיה היקפה. עוד חשוב להחליט על תקציב שניתן להקצות לצורך רכישת המכונה. מומלץ לתת את הדעת על התפתחויות אפשריות באופי העבודה.

עירכו השוואה בין מכונות חדשות המספקות מענה הולם וכאלה מיד שנייה

השלב הבא בדרך לרכישת מכונת קנטים מיד שנייה הוא השוואה בין דגמים חדשים להיצע מכונות יד 2. חשוב לוודא שניתן למצוא מכונה משומשת עימה אפשר לבצע את כל הפעולות הדרושות לנו. עוד יש לבדוק אם החיסכון שנשיג בזכות רכישת מכונה מיד שניה לא יגרום להוצאות גדולות בהמשך בשל יעילות פחותה, עלות תחזוקתה של מכונה משומשת ותיקון קילקולים בה.

היוועצו עם נציגי בתי מסחר במכונות

כדי לאסוף מידע אודות מכונות הבאות בחשבון, מומלץ לפנות אל בתי מסחר העוסקים באספקת מכונות לתעשייה בכלל ולנגריות בפרט. נציגי מכירות מקצועיים ואמינים יוכלו לספק מידע רב ערך אודות יתרונות וחסרונות של הדגמים השונים. חשוב לשים לב שלא נעשה ניסיון למכור לנו מכונה מסויימת רק משום שהיא זמינה.

עירכו סקר שוק

לאחר שקיבלתם תמונה כללית טובה בכל הקשור לדרישות שלכם ממכונת הקנטים, אלו דגמים באים בחשבון, מחיריהן של מכונות קנטים חדשות ומשומשות וההיצע הקיים, קחו את הזמן לערוך סקר שוק מקיף. פנו אל בתי עסק המוכרים מכונות משומשות ובידקו מה יכול כל אחד להציע.

מכונות קנטים איכותיות מאריכות ימים ומבצעות מלאכתן נאמנה לאורך שנים ללא צורך בתחזוקה רבה או תיקונים. עם זאת מכונה שנדרשה לעמוד בעומס עבודה גבוה ולא זכתה לטיפול הולם עשויה להיות השקעה לא טובה. לכן, חשוב מאוד לקנות מכונת קנטים מספק אמין, בית עסק וותיק, יציב ובעל מוניטין. בחירה בספק מסוג זה תבטיח רכישת מכונה משומשת במצב התואם את זה שתואר לנו. קניית מכונה טובה מבית טוב תבטיח שיהיה לנו אל מי לפנות במקרה ונזדקק להדרכה בהפעלת המכונה או לשם ביצוע מלאכת תחזוקה בה.

איך להשיג מכונות נגרות משומשות

מכונות נגרות משומשות – מגוון רחב ומחירים משתלמים במיוחד

אנשי מקצוע בתחום הנגרות נדרשים להשקיע סכומים נכבדים ברכישת כלי עבודה, ידניים, חשמליים ניידים ומכונות נגרות גדולות נייחות. אותן מכונות תעשייתיות, במחירים של עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים, הן השקעה לטווח ארוך, והן מתוכננות לפעול היטב לאורך שנים רבות. בתקציב גבוה, ניתן לרכוש ישירות מן היבואן או היצרן מכונות כמו מסור שולחן משוכלל, מכונת קנטים מתקדמת ומכונות נוספות. מי שמעדיף לצמצם עלויות, יכולים לבחור לרכוש מכונות נגרות משומשות – ובכך לחסוך סכומי כסף משמעותיים.

ישנם מכשירים שאורך החיים שלהם מוגבל, שעלויות התחזוקה מרקיעות שחקים ככל שהבלאי גדל ושרכישתם מיד שניה גוררת שימוש פחות איכותי ותחזוקה גבוהה שלהם. ככל שמדובר במכונות נגרות משומשות המצב הוא שונה. כך למשל מסור שולחן חיתוך עץ יד 2 בהחלט עשוי להיות מדגם בעל תוחלת חיים ארוכה ובתחזוקה נכונה, מסור כזה ישמש את בעליו החדשים למשך עשרות שנים. כשאתם בוחרים לרכוש כלי עבודה לנגרות יד 2 חשוב לפנות לחברה מקצועית, ותיקה ואמינה שתוכל להציע לכם ציוד איכותי במצב מעולה ובמחיר משתלם במיוחד

חברת בן-עמי מספקת מגוון נרחב של מכונות נגרות יד 2 למכירה באיכות ללא פשרות. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולבדוק את האפשרות לרכוש מסור יד 2, מסור סרט לעץ יד 2, מכונות קנטים משומשות, ועוד מגוון עצום של כלי עבודה יד שניה לנגרות.

אלו מכונות נגרות משומשות כדאי לשקול?

מכיוון שכלי עבודה איכותיים לנגרות בנויים לשרת את בעליהם למשך זמן רב אין כמעט מכונות נגרות שלא ניתן לרכוש מיד 2. כך למשל קל מאוד למצוא מסור שולחן לחיתוך עץ יד 2, סוגים נוספים של מסור יד 2, מכונות קנטים משומשות, מכבש, מלטשת, מסור סרט יד 2 ועוד.
חשוב לדעת תחום יד 2 כלי נגרות הוא שוקק חיים, מומלץ לפנות אל עסקים מוכרים ובעלי מוניטין המציעים למכירה רק כלי עבודה יד שניה לנגרות במצב טוב. רכישה מבית עסק יציב ומבוסס מבטיחה שתמיד יהיה לנו אל מי לפנות במקרה שנצטרך שירות תיקון או תחזוקה עבור כלים לנגרות יד 2.

טרייד-אין: ליהנות ממכונה טובה כחדשה במחירים מופחתים משמעותית

מי שמשתמשים במכונות נגרות ומעוניינים להחליף את המכונות הקיימות למכונות חדישות יותר עשויים לגלות את שלל היתרונות שבעסקת טרייד-אין: עסקה במהלכה תוכלו להחליף את המכונה המשומשת שלכם, כשהיא שמורה ומתוחזקות, במכונת נגרות יד 2 (או חדשה) איכותית ומתקדמת יותר. במקרים כאלה נחסך מבעל המקצוע הצורך למצוא קונה למכונה הישנה שלו או להתפשר במחיר שיקבל תמורתה. במקרים של מכונות נגרות מקצועיות ושמורות ממותגים באיכות גבוהה, תוכלו לקבל בעסקת טרייד-אין תשלום הוגן עבור המכונה הישנה, ולהתחדש במכונת נגרות חדשה ואיכותית בתוספת תשלום.

בן-עמי מכונות נגרות: איכות לצד שירות

חברת בן-עמי עוסקת במכירת מכונות נגרות חדשות ומשומשות מאז שנת 1989, ומציעה מגוון מוצרים איכותיים לצד שירות מקצועי וייעוץ אישי בתהליך הבחירה. התקשרו אלינו, ונשמח לבדוק ביחד אתכם אילו מכונות נגרות נדרשות לכם, אילו מכונות יד שניה נוכל להציע וכיצד תוכלו להשיג את המכונות המתאימות לכם ביותר במחיר הטוב ביותר ובליווי צוות מקצועי וקשוב.

איך להוביל מכונות כבדות בצורה מקצועית?

מובילים הם אנשים חסונים במיוחד – אבל אפילו הם לא יכולים מן הסתם להרים בכוחות עצמם וללא ציוד מתאים מכונה כבדה. בהתאם הובלה של ציוד כבד, ובפרט מכונות יקרות ערך ורגישות, חשוב להפקיד אך ורק בידי חברה שכבר צברה ניסיון, רצוי נרחב, בביצוע פרויקטים מסוג זה.

אחריות וביטוח

הדגש הראשון בבחירת חברת הובלות לצורך העברת מכונות כבדות, וסביר להניח גם גדולות מאוד, ממקום למקום הוא ביטוח ואחריות.

חשוב להבין: גם כשהמכונות שלכם מופקדות בידי חברה מקצועית – שביצעה בהצלחה הובלות דומות בעבר, ושמעסיקה אך ורק צוותים מיומנים שמבינים את הצורך בהתנהלות זהירה ואחראית – עדיין ייתכנו התרחשויות שלאף אחד אין שליטה עליהם. במיוחד כך הדבר בכבישי ישראל, ולכן אסור להתפשר על הובלה ללא ביטוח מתאים ומבלי שתקבלו אחריות מלאה על השירות.

בדרך זו, גם אם חלילה ייגרם נזק כלשהו לאחת המכונות היקרות, תפוצו בהתאם – כך שמבחינתכם מובטח לכם בכל מקרה ראש שקט לגמרי.

מנוף ו/או מלגזה

על-מנת להעלות מכונה כבדה על משאית נדרש באופן טבעי ציוד עזר. בחלק מהמקרים נעזרים אנשי חברת ההובלות במלגזה, ובמקרים אחרים ייעשה שימוש במנוף. השיקולים העיקריים הם המשקל של כל מכונה, המיקום הנוכחי שלה, הנגישות אליה וכמו כן המיקום שאליו היא מיועדת לעבור והנגישות אליו.

בכל מקרה חשוב לבחור בחברה שיודעת לעבוד גם עם מלגזות וגם עם מנופי הרמה, כך שתקבלו את ההצעה המתאימה והמשתלמת לכם ביותר ללא שיקולים לא רלוונטיים.

עיגון מיומן

דגש חשוב נוסף בהקשר של הובלת מכונות בעלות משקל כבד ובחלק מהמקרים גם מידות חריגות הוא העיגון שלהן אחרי שהן מועלות לרכב ההובלות.

הטכנולוגיות שלא מפסיקות להשתכלל גורמות לכך שהמכונות שיש במאה ה-21 הן מתוחכמות מאוד, אבל גם רגישות במיוחד. גם הציוד הכבד ביותר כולל חלקים עדינים ובדרך כלל גם רכיבים אלקטרוניים שכל טלטלה חזקה מדי עלולה לפגוע בתפקוד שלהם.

בהתאם נדרש עיגון מדויק כך שכל מכונה ומכונה תישאר יציבה לחלוטין במהלך כל הנסיעה, גם כשהכבישים משובשים וגם אם התנהלות של נהג אחר לא זהיר מאלצת את נהג רכב ההובלות לבצע למשל בלימת פתע.

כיצד נקבע המחיר של ההובלה המורכבת?

התמחור של הובלת מכונות כבדות שונה כמובן מזה של הובלות “רגילות”, אבל הפרמטרים דומים. השיקולים שנלקחים בחשבון ע”י החברות שמציעות שירות ייחודי זה הם היקף העבודה הדרוש ומורכבות ההובלה. כדי להבין מהו היקף העבודה הצפוי יש צורך לדעת מהן המידות של המכונה, מהו המשקל שלה, היכן היא נמצאת וגם מהו המרחק אל היעד שאליו היא מועברת. גם לבחירה בין מלגזה למנוף יש השפעה על העלות. חברות רציניות יספקו הצעת מחיר רק לאחר בירור יסודי ומקיף של כל הפרטים הרלוונטיים.

צריכים הובלה? פנו לחברת המובילים בישראל: https://www.moving-israel.co.il/